Rast mojej Net worth + predstavenie projektu „Pobočka Finančnej slobody v každom meste“

Nedávno som dostal pri rozhovore otázku, koľko to trvá, kým začne zložené úročenie fungovať. Nemal som vtedy poruke žiadnu presnú odpoveď.

Pozrel som sa teda, koľko to trvalo mne pri raste mojej Net worth (všetok majetok mínus všetky záväzky). Tu je odpoveď:


Keď som začínal sledovať svoju Net worth, mal som len byt, kde som býval s hypotékou. Následne som začal kupovať investičné nehnuteľnosti (na páku) a investovať do aktív.

Ak sa pozriete na tento graf, tak zistíte, že zlom u mňa nastal po približne 6 rokoch (v roku 2020). Súvisí to aj s rýchlym rastom cien nehnuteľností v tomto období.

Zaujímavé zistenie ale pre mňa bolo, že som za 9 rokov dokázal zvýšiť svoju net worth takmer 7 NÁSOBNE! Rád pripisujem tento rast svojej šikovnosti, ale mal som aj poriadnu dávku šťastia – bol som v správnom čase na správnom mieste.

Ako však povedal Tiger Woods: „Čím viac trénujem, tým viac mám šťastia!“

Prečo o tom píšem?

Pretože zložené úročenie + vzdelanie v oblasti osobných financií + dávka šťastia, dokážu spôsobiť zázraky aj vo vašom prípade.

Len musíte začať.

ČÍM SKÔR!  

Nižšie sú dva konkrétne tipy, ako možete začať už budúci týždeň.

Registrujte sa už dnes, budem sa tešiť na spoločné stretnutie!

1/ Prihláste sa na Školu investovania a finančnej slobody

2/ Prihláste sa na prezentáciu o projekte „Pobočka Finančnej slobody v každom meste“. Najbližší termín sa dozviete na sociálnych sieťach. Stačí ma sledovať. Link na moje profily nájdete na spodnej strane tejto stránky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *